Китайський рецепт, 30 капс x 500 мг

450
грн
грн
Доставка по Україні
Самовивіз у відділенні Нова пошта
Адресна доставка кур'єром Нова пошта
Оплата
Готівкова, переказ на картку (ПриватБанк, Монобанк), картою у відділенні Нова пошта
Є в наявності
Виробник: Примафлора

Корисні властивості та застосування Китайського рецепту

 • Застосовувати як додаткове джерело біоактивних речовин для підвищення імунного захисту.
 • Чинить антивірусну, протипухлинну, протирадіаційну дію.
 • Китайський рецепт знижує рівень глюкози (цукри) та холестерину в крові.
 • Знімає ознаки хронічної втоми.
 • Є природним антибіотиком.

Дія Китайського рецепту на системи організму

Дихальна система: має виражену протизапальну, противірусну дію, є натуральним антибіотиком, що дає можливість ефективно використовувати при всіх видах застуди (ГРЗ, грип, ангіни, бронхіти тощо).
Сечовидільна система: як натуральний антибіотик, антисептик застосовується при запальних захворюваннях сечовидільної системи (цистити, уретрити, пієлонефрит та ін.)
Нервова система: знімає запальний процес в оболонках нервових клітин та відновлює рівень мієліну (речовина, що утворює основну мієлінову оболонку нервових волокон) при розсіяному склерозі.
Опорно-руховий апарат: використовується при артритах, поліартритах, подагрі як протизапальний засіб.
Органи кровотворення та імунної системи: китайський рецепт підвищує імунітет, противірусний захист, показаний при хронічній втомі.
Ефективний при онкозахворюваннях, доброякісних новоутвореннях, має протиалергічний ефект (інгібує викид гістаміну); надає десенсибілізуючу (зменшення та усунення чутливості організму) вплив. Має виражену протизапальну та протипухлинну дію.
Травна система: використовується при запальних захворюваннях шлунково-кишкового тракту, для профілактики та оздоровлення онкозахворювань.
Репродуктивна система: застосовується при запальних захворюваннях статевої сфери, а також з метою запобігання розвитку онкозахворювань (особливо молочної залози).
Ендокринна система: показаний при порушеннях ендокринної системи, зокрема, при ожирінні: має дивовижну властивість знижувати вагу шляхом нормалізації обмінних і гормональних процесів. Китайський рецепт ефективний при аутоімунних захворюваннях, регулює роботу надниркових залоз, уповільнює процеси старіння організму і просто незамінна для здорового харчування.

Купити Китайський рецепт Примафлора за ціною 450 грн Ви можете в інтернет-магазині primaflora.in.ua. Доставка здійснюється в: Київ, Одесу, Харків, Дніпро, Львів, Івано-Франківськ, Запоріжжя та інші міста України.

Склад Китайського рецепту

Склад: екстракт гриба шийтаке, екстракт гриба майтаке, екстракт гриба рейші, екстракт кордіцепсу, екстракт гриба хімематсутаке.
Екстракти грибів, що входять до «Китайського рецепту», працюють за принципом синергізму, тобто доповнюють та посилюють дію один одного. Це ідеальне поєднання амінокислот, ферментів, провітамінів, мінералів, мікроелементів та інших активних речовин. Поєднання цих інгредієнтів стимулює різні процеси в організмі людини, що дозволяє прискорити оздоровлення. Це лікарські гриби, і вони можуть відновити баланс в організмі, запобігти різноманітним захворюванням.

«Китайський рецепт» застосовується практично при будь-яких проблемах — онкозахворюваннях, доброякісних новоутвореннях, алергії, захворюваннях печінки та нирок, розсіяному склерозі, при аутоімунних захворюваннях, хронічній втомі, при порушеннях ендокринної системи, зокрема, при ожирінні. Він має дивовижну властивість знижувати вагу за рахунок нормалізації обмінних і гормональних процесів, при всіх видах застуди (ГРЗ, грип, ангіни, бронхіти і т.д.).

ГРИБ ШИЇТАКЕ

Цілющий гриб шиїтаке був відомий у Китаї більш ніж дві тисячі років тому. Японці вважають шиїтаке грибом-імператором, і таку репутацію цей гриб набув саме за лікувальні якості.

Цей гриб популярний у країнах Азії, а й у всьому світі. Корисні властивості гриба шиїтаке описані в такій кількості статей та брошур, що цей гриб занесений до книги рекордів Гіннеса.

Широкий спектр корисних властивостей дозволяє використовувати гриб як профілактичний засіб, що продовжує молодість та здоров'я.

У своєму складі гриб шиїтаке містить 18 амінокислот, вітаміни групи В, особливо багато тіаміну (В1), рибофлавіну (В2), ніацину (В3), вітаміну Д, А, мінерали: калій, кальцій, магній, натрій, фосфор, залізо, марганець мідь, цинк, селен. У грибі міститься унікальний рідкісний полісахарид лентинан, який не має аналога в рослинних препаратах. Лентинан, що застосовується у відносно малих дозах, виявляє велику протипухлинну активність, збільшує продукування спеціального ферменту перфорину, який знищує атипові клітини, а також збільшує клітини-кілери некрозів та пухлин.

Завдяки унікальному складу, гриб шиїтаке має інтенсивну протипухлинну дію, допомагає організму людини чинити опір розвитку злоякісних і доброякісних пухлин.

Гриб шиїтаке підвищує захисні сили організму; має противірусний захист, ефективний проти запальних процесів.

Гриб шиїтаке бореться з патогенною мікрофлорою в організмі людини та стимулює зростання нормальної мікрофлори. Допомагає поновити формулу крові.

Сприяє загоєнню виразок та ерозій у шлунку та кишечнику.

Нормалізує рівень холестерину, знижує рівень цукру на крові людини.

Знімає запальний процес в оболонках нервових клітин та відновлює рівень мієліну (речовина, що утворює основну мієлінову оболонку нервових волокон) при розсіяному склерозі.

Нормалізує обмін речовин організму, покращує процеси міжтканинного харчування та дихання клітин, запобігає захворюванням серця та судин на будь-якій стадії хвороби, і застосовується для лікування, як атеросклерозу, так і гіпертонії.

Цинк, що міститься в грибах шиїтаке, позитивно впливає на потенцію, нормалізує роботу передміхурової залози, перешкоджає утворенню аденоми та злоякісних пухлин простати.


ГРИБ МАЙТАКЕ

Майтаке став відомий сучасній науці як лікувальний та цілющий гриб лише в останні десятиліття. А ось у Японії стародавні мудреці використовували гриб майтаке, щоб відновити життєву енергію та силу, а також підвищити ослаблений імунітет.

А в деяких записах є згадки про те, що майтаки вживали, щоб нормалізувати роботу селезінки, позбутися сильних болів у ділянці живота та вилікувати геморой.

Хімічний склад майтаку характеризується підвищеним вмістом білків, вуглеводів, клітковини, вітамінів (B9, D, PP), мінеральних речовин (цинк, селен, фосфор, натрій, магній, кальцій, калій). Завдяки чудовому багатому складу біологічно активних речовин, він відомий своїми лікувальними властивостями.

Гриб має пригнічуючий вплив на злоякісні пухлини, знижує ризик виникнення пухлин. Особливо ефективний при лікуванні певних видів раку, наприклад, сечостатевої системи та молочної залози. Дивовижною особливістю гриба є і те, що він здатний зменшувати такі наслідки хіміотерапії, як біль та випадання волосся.

Гриб майтаке чинить благотворну дію при синдромі хронічної втоми, високому артеріальному тиску. Бере участь у процесах адаптації організму до стресів.

Полісахариди, що є в грибах, мають імуномоделюючу дію. Вчені встановили, що гриб майтаке може впливати на вірус імунодефіциту. Він показаний при порушеннях ендокринної системи, зокрема, при ожирінні: має дивну властивість знижувати вагу за рахунок нормалізації обмінних і гормональних процесів, чудово регулює вміст рівня цукру в крові. Покращує роботу шлунково-кишкового тракту, знижує ризик виникнення захворювань серцево-судинної системи, виявляє антиоксидантну, протизапальну, противірусну та імуностимулюючу дію.

Застосування гриба майтаке знижує загальну стомлюваність, захворюваність на різні інфекційні та сезонні вірусні захворювання, стабілізує артеріальний тиск крові, і особливо рекомендуються для людей з порушеннями в роботі щитовидної залози та надниркових залоз. Вживання майтаку в післяопераційний період полегшить проходження реабілітації та усуває поширення метастаз. Доброякісні пухлини також піддаються лікуванню цим грибом.
Ефективний при прийомі одночасно з іншими східними грибами (Shiitake).


ГРИБ РЕЙШІ

Його ще називають трутовик лакований, Ganoderma Lucidum.

Рейші дуже високо цінується східною медициною за лікувальні властивості. Перші згадки про гриби рейші, як про ліки, зустрічаються ще за 3 тисячі років до нашої ери. Його називають "гриб безсмертя". У традиційній китайській медицині йому присвоєно «вищу» категорію з погляду широти дії та відсутності побічних ефектів.

Склад гриба рейші досить складний: він містить мікроелементи (срібло, кальцій, залізо, натрій, марганець, калій, цинк, барій, мідь, фосфор, сірку, особливо високий рівень германію), органічні кислоти, полісахариди, кумарини, вітаміни ВЗ, В5, З, D, фітонциди. Найбільш важливими сполуками гриба є тритерпени, полісахариди, ганодермові кислоти та германій.

Рейші має протипухлинні, протизапальні, противірусні, антимікробні, протиалергічні (інгібує викид гістаміну) властивостями, має десенсибілізуючу (зменшення та усунення чутливості організму) вплив, є ефективним радіопротектором.

Головна властивість гриба рейші – сильна протипухлинна дія. При прийомі препарату із цього гриба йде регрес будь-яких пухлин: і доброякісних, і злоякісних.

Має загальнотонізуючий та імуномодулюючий ефект, є одним із найсильніших імуномодуляторів.

Також успішно лікує серцево-судинні захворювання, стабілізує рівень як підвищеного, так і зниженого артеріального тиску, показаний за будь-яких захворювань бронхолегеневої системи.

Допомагає боротися з передчасним старінням, особливо благотворно впливає на шкіру та печінку.

Чинить гармонізуючий вплив на нервову систему, оскільки активізує вироблення в організмі «гормону щастя».

Допомагає боротися з ожирінням та нормалізувати рівень цукру в крові.

Сприяє покращенню показників крові, зокрема насиченості її киснем.

Допомагає знизити рівень холестерину, перешкоджає утворенню тромбів.

Сприяє мобілізації ресурсів організму, що затребуване під час сильних фізичних та психологічних навантажень, а також у період сезонних епідемій.


ГРИБ ХІМЕМАТСУТАК (бразильський Агарік)

Один з найвідоміших і найсильніших протипухлинних грибів. Його позитивний ефект на здоров'я людини вперше виявили у Бразилії десь 40 років тому. Гриб родом із району Сан-Паоло, і населення цього району практично не хворіє на онкозахворювання.

У складі гриба хімематсутаке знайдені молекули полісахаридів (бета-глюкани, альфа-глюкани, Д-глюкани, нуклеїнові кислоти, ксилоглюкани, пептидоглюкани), велика кількість ергостеролу, протипухлинних ліпідів, лінолінову, оленіну, оле бета-каротин, піроглютамінова амінокислота. Серед усіх тестованих грибів він містить найбільшу кількість бета-глюкану – протипухлинного полісахариду.

Такий склад гриба виявляє високу ефективність при лікуванні злоякісних пухлин і пояснює численні механізми впливу на пухлину.

У грибі хімематсутаку виявлено речовини, які перешкоджають зростанню пухлини. Він блокує кровоносні судини пухлини, пухлина не харчується, засихає та метастазування зупиняється. Важливо, що речовини гриба здатні проникати пухлини всередину і руйнувати її.

Хімематсутаке виводить продукти метаболізму ракової пухлини навіть у стані некрозу (розпаду). Гриб здатний запобігти радіаційному пошкодженню та знизити побічні ефекти при радіо- або хіміотерапії.

Хімематсутак активує клітинний, місцевий імунітет і створює захисну систему від вірусних, бактеріальних, грибкових, паразитичних агентів.

Він покращує функції печінки та відновлює клітини печінки при хронічному гепатиті, цирозі печінки. Гриб застосовують для лікування хронічних захворювань шлунка, кишечника, сечостатевої системи, нирок, а також за різних захворювань крові, лімфи.

Хімематсутаке відновлює мікрофлору кишечника, пригнічує розвиток грибкових захворювань (аспергільоз, кандидоз тощо), активний при доброякісних новоутвореннях та рекомендується при ендометріозі, поліпах, запаленні придатків, міомі, фіброміомі.

Гриб показав активність при аутоімунних захворюваннях (таких як системний червоний вовчак, поліартрит, розсіяний склероз, склеродермія), а також при епілепсії та енцефалопатії.

Знижує рівень холестерину, покращує обмін речовин, запобігає підвищенню рівня цукру в крові, нормалізує артеріальний тиск, гальмує старіння організму.


ЕКСТРАКТ КОРДИЦЕПСУ

Цей гриб розвивається в тілі личинки метелика, утворюючи формою єдність комахи і гриба, що саме по собі, унікальне природне явище.

Цілющі властивості, виявлені у кордицепса, обумовлені його багатим хімічним складом: вітамін С, вітаміни групи В, D, РР, Е, К; макро- та мікроелементи (кальцій, калій, залізо, фосфор, магній, марганець, селен, цинк, бор), білки, вуглеводи, жири, амінокислоти, антиоксиданти, коензим Q-10, ферменти.

Кордицепс регулює імунітет, збільшує витривалість організму, знижує індекс втоми. Покращуючи циркуляцію та енергетичний обмін у кожній клітині, очищає організм на клітинному рівні від токсинів та шкідливих речовин. Це природний антибіотик.

Має потужну антиоксидантну (уповільнює окислювальні процеси та захищає організм від утворення шлаків та токсинів), гепатопротекторну, антиканцерогенну, бактеріостатичну, протизапальну дію.

Кордицепс покращує обмін речовин та кровотворення, регулює роботу надниркових залоз, покращує функції нирок при нирковій недостатності, хронічні захворювання нирок. Чинить позитивний вплив на серцево-судинну систему, органи дихання, сприяє чоловічій фертильності. Уповільнює процеси старіння організму.

Рекомендації по вживанню Китайського рецепту

 • дорослим по 1 капсулі 2-3 рази в день після прийому їжі;
 • дітям до 12 років — по 1 капсулі 1-2 рази в день.

Курс приймання: 1 місяць.

Застереження при вживанні Китайського рецепту

 • індивідуальна підвищена нестерпність до компонентів складу;
 • вагітність;
 • період лактації;
 • при підвищеному артеріальному тиску рекомендовано застосування препарату "Китайський рецепт" спільно з екстрактом собачої кропиви або півонії.

Характеристики

Примафлора логотип компанії
Дякуємо, що вибрали нас!
Ми хотіли б почути ваше враження про Примафлору. Це не займе більше кількох хвилин. Будь ласка, натисніть кнопку, щоб залишити відгук. Ваш відгук допоможе більшій кількості українців стати здоровішим
Також Вас можуть зацікавити
Професійні консультанти
Сертифікати якості виробника
Консультація по підбору продуктів
Професійні консультанти
Безкоштовна доставка
від 2000 грн
Професійні консультанти
Програма
лояльності
Гарантія якості та
оригінальності
продукції
Купуйте продукцію Примафлора тільки у офіційного дистриб'ютора!

Замовлення у офіційного дистриб'ютора — сайт Primaflora.in.ua (Україна), дає гарантію покупки оригінального продукту!
info icon