Ендокріфітам амінофіт, 30 табл

300
грн
грн
Доставка по Україні
Самовивіз у відділенні Нова пошта
Адресна доставка кур'єром Нова пошта
Оплата
Готівкова, переказ на картку (ПриватБанк, Монобанк), картою у відділенні Нова пошта
Є в наявності
Виробник: Примафлора

Корисні властивості та застосування Ендокріфітам

  • Рекомендується як вітамінний та загальнозміцнюючий засіб для профілактики та оптимізації порушень обміну речовин.
  • Підвищує життєвий тонус та фізичну активність.
  • Покращує травлення та посилює роботу органів виділення.
  • Нормалізує роботи ендокринної системи.

Дія активних компонентів Ендокріфітаму на системи організму

Корінь селери містить аспарагін, маніт, цитрин, калій, кальцій, фосфор, натрій, аскорбінову кислоту, вітаміни В1, В2, РР, холін, щавлеву кислоту, флавонові речовини, глікозиди. Уповільнює процеси старіння, відновлює нервову систему після перевтоми, посилює розумову та фізичну працездатність, статеву функцію. Ефективний при гастритах зі зниженою кислотністю, при ревматизмі та невралгії, при ожирінні (оскільки містить багато клітковини і запобігає почуттю голоду); покращує водно-сольовий, вуглеводний та жировий обмін. Цей компонент в ендокріфітамі очищає кров, попереджає атеросклероз, зміцнює серцевий м'яз, незамінний при подагрі, ревматизмі, алергіях, діатезі у дітей. Має м'яку сечогінну і загальнозміцнюючу дію.
Гарбуз містить калій, кальцій, магній, залізо, вітамін С, В1, В2, В5, В6, К, РР, Е, пектини, мінерали, каротин. Застосовують її при набряках. Входить до складу комплексних програм за різних видів ендокринних порушень. Вітамін Е, що міститься в гарбузі, запобігає передчасному старінню, пом'якшує болі в попереку при місячних і при менопаузі, зменшує почуття холоду через недостатній приплив крові, покращує внутрішньотканинну циркуляцію рідин, у поєднанні з каротином має протипухлинні властивості. Гарбуз підтримує функції сітківки ока, посилює імунітет; виводить з організму токсичні речовини, холестерин, солі, що накопичилися; ефективна при запорах, коліті, цукровому діабеті, анемії. Гарбуз застосовується для одужання нирок (нефрити, пієлонефрити, гломерулонефрити), запалення сечовивідної системи. Містить рідкісний вітамін Т, який сприяє засвоєнню важкої їжі та перешкоджає ожирінню. Вітамінний комплекс гарбуза активізує роботу печінки та процеси травлення, тому її включають у дієту для відновлення шлунково-кишкового тракту. Гарбуз допомагає чоловікам підтримувати сексуальний тонус.
Насіння льону знижує вміст холестерину в крові, артеріальний тиск, зменшує ризик виникнення тромбозу, аритмії, інфаркту міокарда. Сучасні дослідження доводять, що насіння льону – активний сорбент, який значно перевищує дію активованого вугілля, бере участь в ендокринних біохімічних процесах організму. Насіння льону в ендокріфітамі є відхаркувальним засобом, має проносну дію, використовується як обволокуючий засіб для шлунка, нормалізує функцію печінки, ефективний при ревматизмі та подагрі.

Екстракт зеленого чаю — натуральний жироспалювач (без побічних ефектів) та антиоксидант. Дані ефекти комплексно і східчасто відбуваються рахунок зв'язування певних жирових фракцій, розщеплення ліпідів, процесів прискорення виведення жирових фракцій, шлаків і токсинів з організму, легкого сечогінного ефекту і регуляції обміну речовин без порушення функцій ендокринної системи. Наявність кофеїну прискорює процес виведення жирів із жирових клітин за допомогою стимуляції ферментів. Крім того, регулюється діяльність серця та судин, знижується рівень холестерину в крові, підвищується працездатність, покращуються когнітивні процеси (здатність до розумового сприйняття та переробки інформації) у головному мозку, відбувається регуляція апетиту. Зелений чай — потужний антидепресант. Амінофіт ендокріфітам разом із вмістом екстракту зеленого чаю містить великий запас фтору, вітаміну С, а також поліфенол, які у комплексі знижують ризик виникнення пухлин у кілька разів, перешкоджають розвитку фібризно-кістозних змін.
Екстракт камбоджійської гарцинії містить натуральну гідроксилімонну кислоту, яка сприяє розщепленню жирових відкладень. М'яко пригнічує зайвий апетит, комплексно прискорює енергетичний обмін, гальмує утворення жирових фракцій і сприяє кращому виведенню жирових відкладень у регуляції обмінних процесів ендокринної системи, збільшує фізичну та розумову працездатність, бере участь у процесі відновлення мускулатури (після збереження м'язів). Гарцинія — єдина речовина, яка нормалізує всі види обмінних процесів (зокрема жировий, вуглеводний, білковий, водно-сольовий, мінеральний). Застосовується для підвищення ефективності дієти в комплексі з інтенсивними заняттями спортом та в комплексній терапії целюліту. Також входить до складу оздоровчих програм для зниження рівня цукру, атеросклерозу, оскільки знижує вміст цукру та холестерину в крові. Широко використовується валеологами у косметології для догляду за шкірою, волоссям, нігтями.
Аргінін — амінокислота, яка значно посилює дезінтоксикаційні процеси у печінці. Аргінін уповільнює зростання пухлин, у тому числі ракових, шляхом стимуляції імунної системи організму, підвищує активність та збільшує розмір вилочкової залози, яка виробляє Т-лімфоцити. У зв'язку з цим аргінін корисний людям, які страждають на ВІЛ-інфекцію та злоякісні новоутворення. Його також застосовують у програмах одужання для печінки (цироз, жирова дистрофія печінки), у комплексній терапії безпліддя у чоловіків. У сполучній тканині та в шкірі знаходиться велика кількість аргініну, тому він ефективний при різних травмах. Аргінін – це важливий компонент обміну речовин у м'язовій тканині. Аргінін в ендокріфітамі від Примафлора сприяє підтримці оптимального азотного балансу в організмі, оскільки бере участь у транспортуванні та знешкодженні надлишкового азоту. Аргінін допомагає зменшити вагу, оскільки викликає деяке зменшення запасів жиру в організмі. Аргінін входить до складу багатьох ензимів та гормонів. Чинить стимулюючу дію на вироблення інсуліну підшлунковою залозою і допомагає синтезу гормону росту.
Треонін — це незамінна аліфатична амінокислота, що сприяє підтримці фізіологічного білкового обміну в організмі. Вона важлива для синтезу колагену та еластину, допомагає роботі печінки та бере участь в обміні жирів у комбінації з аспартовою кислотою та метіоніном. Приймає активну участь у синтезі вітамінів та подальшої утилізації токсинів, що утворюються після їх переробки: ця властивість настільки велика, що треонін у комплексній терапії призначають вагітним, щоб повністю усунути стан токсикозу. Треонін знаходиться у серці, центральній нервовій системі, скелетній мускулатурі. Ця амінокислота стимулює імунітет, регулює передачу нервових імпульсів нейромедіаторами у головному мозку, підтримує білковий баланс в організмі, знижує рівень холестерину в крові, сприяє продукції антитіл, перешкоджає відкладенню жирів у печінці. Треонін у мінімальних кількостях міститься у зернових культурах, тому у вегетаріанців частіше виникає дефіцит цієї амінокислоти. Коригує біохімічні процеси в ендокринній системі.
Аспарагінова кислота в ендокріфітамі необхідна для підтримки балансу в процесах, що відбуваються в центральній нервовій системі: перешкоджає надмірному збудженню, так і зайвому гальмування. Величезне значення в гомеостазі організму грає її імуномодулюючу, що підвищує фізичну витривалість біологічну дію. Вона виконує роль нейромедіатора у центральній нервовій системі, бере участь у процесах обміну речовин (зокрема синтезу амінокислот у печінці), виділяє високотоксичний аміак з організму. Незамінна при порушеннях мозкової діяльності, функціональних астенічних станах сприяє підвищенню фізичної витривалості. Доведено виражені протекторні властивості аспарагінової кислоти, включаючи вазопротекторну (стимулює фізіологічні процеси судин) та гепатопротекторну (стимулює фізіологічні процеси в клітинах печінки) дію, участь у процесах імунної відповіді та передачах генетичної інформації, а також здатність знижувати негативні наслідки впливу. Коригує біохімічні процеси в ендокринній системі.
Метіонін — незамінна амінокислота (не синтезується в організмі людини) з вираженою метаболічною, гепатопротекторною (підсилює фізіологічні процеси в клітинах печінки) дією, бере участь у переробці жирів, запобігає їх відкладенню в печінці та стінках артерій. Метіонін сприяє травленню, забезпечує дезінтоксикаційні процеси (передусім знешкодження токсичних металів), зменшує м'язову слабкість, захищає від впливу радіації, корисний при остеопорозі та хімічній алергії. Метіонін застосовують у комплексній терапії ревматоїдного артриту та при токсикозі вагітності. Він виявляє виражену антиоксидантну (сповільнює окислювальні процеси і захищає організм від утворення шлаків і токсинів, оберігаючи клітини нашого організму від руйнівної дії вільних радикалів) дію, оскільки є багатим джерелом сірки, що інактивує вільні радикали. Метіонін застосовують при синдромі Жільбера (пігментні порушення шкірних покривів), порушення функції печінки. Він також необхідний синтезу нуклеїнових кислот, колагену; показаний жінкам, які приймають оральні контрацептиви. Належить до амінокислот, які комплексно знижують рівень гістаміну в організмі, що корисно при шизофренії, алергії. Метіонін в організмі переходить у цистеїн (попередник глютатіону), а це важливо при різноманітних отруєннях для знешкодження токсинів та захисту печінки. Коригує біохімічні процеси в ендокринній системі.
Фенілаланін — незамінна амінокислота, яка є нейромедіатором: хімічна сполука, яка передає сигнали між нервовими клітинами та мозком. Фенілаланін може перетворюватися на іншу амінокислоту — тирозин, яка, у свою чергу, використовується у синтезі двох основних нейромедіаторів: норадреналіну та допаміну. Тому ця амінокислота впливає на настрій, зменшує біль, покращує пам'ять, інтелектуальні функції, здатність до навчання, ефективний при розладах уваги, пригнічує апетит. Фенілаланін використовують при артритах, депресії, болю при менструації, мігрені, ожиріння, Паркінсоні та шизофренії. У комплексних оздоровчих програмах відновлює пігментацію шкіри. Коригує біохімічні процеси в ендокринній системі.

Купити амінофіт Ендокріфітам за ціною 300 грн Ви можете в інтернет-магазині primaflora.in.ua. Доставка здійснюється в: Київ, Одесу, Харків, Дніпро, Львів, Івано-Франківськ, Запоріжжя та інші міста України.

Склад Ендокріфітам

Склад: топінамбур, корінь селери, гарбуз, насіння льону, екстракт зеленого чаю, екстракт камбоджійської гарцинії, аргінін, треонін, аспарагінова кислота, фенілаланін, метіонін.

Рекомендації по вживанню Ендокріфітам

  • дорослим по 1 таблетці 3 рази в день за 20 хвилин до їжі;
  • дітям до 12 років — по 1 таблетці 1-2 рази в день.

Курс приймання: 1-3 місяці.

Застереження при вживанні Ендокріфітам

  • індивідуальна підвищена нестерпність до компонентів складу.

Характеристики

Примафлора логотип компанії
Дякуємо, що вибрали нас!
Ми хотіли б почути ваше враження про Примафлору. Це не займе більше кількох хвилин. Будь ласка, натисніть кнопку, щоб залишити відгук. Ваш відгук допоможе більшій кількості українців стати здоровішим
Також Вас можуть зацікавити
Професійні консультанти
Сертифікати якості виробника
Консультація по підбору продуктів
Професійні консультанти
Безкоштовна доставка
від 2000 грн
Професійні консультанти
Програма
лояльності
Гарантія якості та
оригінальності
продукції
Купуйте продукцію Примафлора тільки у офіційного дистриб'ютора!

Замовлення у офіційного дистриб'ютора — сайт Primaflora.in.ua (Україна), дає гарантію покупки оригінального продукту!
info icon